Najnowsze badania wskazują, że w Polsce z impotencją zmaga się około 3,5 miliona mężczyzn. Skala problemu jest ogromna, ale tylko niewielki odsetek mężczyzn decyduje się na kontakt z lekarzem. Powodem jest zazwyczaj skrępowanie spowodowane wstydliwością tematu. Dlatego mężczyźni coraz częściej decydują się na działania na własną rękę poprzez stosowanie leków na potencję. 

Od lat najpopularniejszym środkiem jest Viagra i jej pochodne, lub zamienniki którą są znacznie tańsze, a ich skuteczność jeśli nie lepsza, to na pewno porównywalna. Jednym z popularniejszych środków jest Kamagra. Stosowanie tego leku pozwala na długo cieszyć się intymnymi kontaktami z partnerką lub partnerem.

W większości przypadków zaleca się stosowanie 1 tabletki na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Kamagra wykazuje aktywność aż do 6 godzin, choć zaobserwowano przypadki, w których działania utrzymywało się kilka godzin dłużej. To sprawia, że możemy odbyć więcej niż jeden stosunek, a czas gotowości znacznie się wydłuża.

Kamagrę możemy stosować o dowolnej porze dnia i możemy robić to na czczo. Dopuszczalne jest stosowanie Kamagry z alkoholem ale maksymalnie może być to jedna lampka wina lub jedno piwo. Skuteczność leku może być obniżona, gdy stosujemy go jedząc jednocześnie tłuste pokarmy. Kamagra występuje w trzech dawkach, dlatego w celu ustalenia tej optymalnej dla naszego organizmu najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Źródło: https://www.aptekakamagra.pl/