Suplement Kamagra, wyrób medyczny, produkowany przez koncern Ajanta Pharma jest jednym ze specyfików, poprawiającym czynności seksualne u mężczyzn, których dotknęły kłopoty z erekcją. Zażywanie Kamagry przynosi pozytywne skutki, jeżeli przyczyny problemów z erekcją leżą w psychice lub są wynikiem przemęczenia, stresu. W przypadku, gdy podczas konsultacji lekarskiej oraz po przeprowadzeniu niezbędnych badań okaże się, że problemy spowodowane są czynnikami chorobowymi, lekarz wdroży odpowiednie leczenie, pozwalające wyeliminować chorobę, czyli przyczynę problemu. Kamagrę można kupić bez recepty, ale warto skonsultować się z lekarzem, w celu wyeliminowania ryzyka niekorzystnego łączenia składników preparatu z zażywanymi lekami.

Skład preparatu Kamagra

Skład Kamagra opiera się o substancję aktywną leku, jaką jest cytrynian sildenafilu, obecny w stężeniu 100 mg/tabletkę. Sildenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy, co oznacza, że pomaga kontrolować natężenie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Zanim sildenafil trafił do sprzedaży jako lek na potencję, stosowano go w lekach na wysokie ciśnienie płucne. Skład preparatu jest zbieżny z dostępną na receptę Viagrą. Suplementy różnią się nieznacznie kolorystyką. Kamagra posiada turkusowe pastylki.

Zastosowanie Kamagry:

W przypadku takich problemów, jak:

  • długotrwałe przemęczenie,
  • nie najlepsze relacje w związku,
  • uciążliwy stres,
  • nadmiar obowiązków.

zastosowanie Kamagry przyniesie efekt w postaci wzwodu, umożliwiającego odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Długotrwałe stosowanie Kamagry wpływa na zniwelowanie problemów z erekcją. Dopuszczalna dawka Kamagry to 100 mg w ciągu doby.

Treść utworzona na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/